Hotel Janské Lázně Arnika

Janské Lázně Arnika ubytování hotel:
Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní. Moderní hotel Arnika je vzdálen pouhých 400 m od kabinové lanové dráhy na Černou horu a lyžařského areálu, který se pyšní nejdelší sjezdovkou v českých horách. Město Janské Lázně je známé především díky teplým a mírně radioaktivním pramenům, jejichž léčivé účinky jsou odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem.

Hotel Arnika Janské Lázně ubytování:
Nově zrekonstruovaný, moderní hotel Arnika nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, ale k dispozici jsou také až sedmi místné apartmány. Součástí každého hotelového pokoje Arnika je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky a televizor se satelitním příjmem. Pro handicapované hosty jsou k dispozici dva bezbariérové pokoje.

Arnika ubytování hotel Janské Lázně hotelová restaurace:
Součástí hotelu Arnika je útulná restaurace s barem, příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou, která nabízí svým hostům stravování formou polopenze, nebo plné penze. Jídelní lístek nabízí speciality krkonošské, tradiční české i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je také široký výběr alkoholických, nealkoholických, teplých i studených nápojů. V letních měsících je otevřena také letní terasa, která nabízí příjemné posezení s překrásným výhledem do okolí.

Ubytování Janské Lázně hotel Arnika hotelové služby:
Hotel Arnika je vhodný jak pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi, sportovní soustředění, tak pro firemní semináře a školení, kterým hotel nabízí zázemí v salonku s kapacitou 40 míst a samozřejmostí jsou perfektní doplňkové služby. Parkování vozidel se nabízí na přilehlém parkovišti a za poplatek je možné i ubytování domácích mazlíčků. Ceny za ubytování již zahrnují bohaté snídaně a děti do dvou let jsou ubytovány zdarma bez nároku na lůžko. V prostorách hotelu Arnika se nabízí také možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu prostřednictvím signálu Wifi.

Hotel ubytování Janské Lázně Arnika okolí, volný čas:
Moderní a útulný hotel Arnika je ideálním výchozím bodem pro milovníky letních i zimních měsíců. V létě se nabízí možnost pěší turistiky, cykloturistiky a v blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty a minigolf. Milovníci zimních měsíců si mohou zalyžovat ve ski areálu Černá hora, kde jsou k dispozici  sjezdovky různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy a samozřejmostí umělé zasněžování a osvětlené sjezdovky. V okolí jsou také nádherné upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála. Celoročně lze navštěvovat 100 m vzdálený bazénový komplex se saunou, whirlpoolem, termální bazénem, fitness centrem a soláriem.

Hotel Janské Lázně Arnika - K hotelu přísluší parkovištěHotel Janské Lázně Arnika - disponuje restauracíHotel Janské Lázně Arnika - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Janské Lázně Arnika -  je k dispozici připojení na internetHotel Janské Lázně Arnika -  je k dispozici letní terasaHotel Janské Lázně Arnika - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Janské Lázně Arnika - přijímá kreditní karty VISAHotel Janské Lázně Arnika - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Janské Lázně Arnika - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Janské Lázně Arnika - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Janské Lázně Arnika - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Arnika, Obchodní 275
Janské Lázně 54225 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Janske-Lazne-Arnika@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Arnika ubytování Janské Lázně Aktuální počasí zataženo

Doporučte tyto stránky: