Hotel Janske Lazne Arnika

Hotel Arnika sa nachádza v kľudnej časti v blízkosti centra horského kúpeľného mesta Janských Lázní a je vzdialený iba 400m od kabínkovej lanovej dráhy na Čiernu horu a lyžiarskeho areálu, ktorý sa pýši najdlhšou zjazdovkou v českých horách.

Hotel Arnika Janské Lázne ubytovanie:
Novo zrekonštruovaný, moderný hotel Arnika ponúka ubytovanie v jednolôžkových až štvorlôžkových izbách, ale k dispozícii sú tiež prostorné apartmány až s 7 lôžky. Súčasťou každej hotelovej izby Arnika je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky a televízor so satelitným príjmom. Pre handicapovaných hostí sú k dispozícii dve bezbariérové izby.

Arnika ubytovanie hotel Janske Lazne hotelová reštaurácia:
Útulná reštaurácia s barom, príjemným interiérom a ústretovou obsluhou, ponúka svojim hosťom stravovanie formou polpenzie, alebo plnej penzie. Na jedálnom lístku nájdete špeciality krkonošskej, tradičnej českej i medzinárodnej kuchyne. Samozrejmosťou je tiež široký výber alkoholických, nealkoholických, teplých i studených nápojov. V letných mesiacoch je otvorená letná terasa, ktorá ponúka príjemné posedenie s prekrásnym výhľadom do okolia.

Ubytovanie Janské Lázne hotel Arnika hotelové služby:
Pobyt v hoteli Arnika je vhodný pre jednotlivcov, skupiny, rodiny s deťmi, športové sústredenia aj pre firemné semináre a školenia, ktorým hotel ponúka zázemie v salóniku s kapacitou 40 miest a perfektné doplnkové služby. Parkovanie vozidiel je zaistené na priľahlom parkovisku a za poplatok je možné ubytovanie domácich maznáčikov. Ceny za ubytovanie už zahŕňajú bohaté raňajky a deti do dvoch rokov sú ubytované zadarmo bez nároku na lôžko. V priestoroch hotela Arnika sa ponúka aj možnosť pripojenia k vysokorýchlostnému internetu prostredníctvom signálu Wifi.

Hotel ubytovanie Janske Lazne Arnika okolie, voľný čas:
Moderný a útulný hotel Arnika je ideálnym východiskovým bodom pre milovníkov Krkonôš. V lete sa ponúka možnosť pešej turistiky, cykloturistiky. V blízkosti hotela sa nachádzajú tenisové kurty a minigolf. V zime možnosť lyžovania vo ski areáli Černá hora, kde sú k dispozícii zjazdovky rôznych obtiažností, lyžiarske školy, požičovne lyžiarskeho vybavenia, skiservis, umelé zasnežovanie a osvetlené zjazdovky. V okolí sú nádherné upravované bežecké trate - Krkonošská magistrála. Celoročne je tu 100m vzdialený bazénový komplex so saunou, whirlpoolom, termálnym bazénom, fitness centrom a soláriom.

Mesto Janské Lázne je známe predovšetkým vďaka teplým a mierne rádioaktívnym prameňom, ktorých liečivé účinky sú oddávna známe a využívané miestnym obyvateľstvom.

Hotel Janske Lazne Arnika - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Janske Lazne Arnika - hotel má reštauráciuHotel Janske Lazne Arnika - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Janske Lazne Arnika - možnosť pripojenia na internetHotel Janske Lazne Arnika - k dispozícii letná terasaHotel Janske Lazne Arnika - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Janske Lazne Arnika - akceptuje creditné karty VISAHotel Janske Lazne Arnika - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Janske Lazne Arnika - Iybz sú vybavené televízoromHotel Janske Lazne Arnika - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Janske Lazne Arnika - Izby s vlastnou toaletouADRESA
Hotel Arnika, Obchodni 275
Janske Lazne 54225 Czech Republic
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Janske-Lazne-Arnika@cz-hotel.eu

AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Hotel Arnika ubytovanie Janske Lazne Aktuálne počasie zamračené

Odporúčajte tyto stránky: